KTR10EZPF6490
MFR.Part #
KTR10EZPF6490
JLCPCB Part #
C2108826
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS