KTR10EZPF6190
MFR.Part #
KTR10EZPF6190
JLCPCB Part #
C2109874
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS