MCR10EZPF5102
MFR.Part #
MCR10EZPF5102
JLCPCB Part #
C308411
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS