KTR10EZPF2490
MFR.Part #
KTR10EZPF2490
JLCPCB Part #
C2094390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS