MCR01MZPJ334
MFR.Part #
MCR01MZPJ334
JLCPCB Part #
C509693
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS