KTR10EZPF2263
MFR.Part #
KTR10EZPF2263
JLCPCB Part #
C2108472
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS