KTR10EZPF4990
MFR.Part #
KTR10EZPF4990
JLCPCB Part #
C2086290
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS