LTR50UZPJ183
MFR.Part #
LTR50UZPJ183
JLCPCB Part #
C4120473
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS