KTR10EZPF2261
MFR.Part #
KTR10EZPF2261
JLCPCB Part #
C2087147
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.26kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS