HVS0805-22MJ1
MFR.Part #
HVS0805-22MJ1
JLCPCB Part #
C4147993
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS