KTR10EZPF1023
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR10EZPF1023
JLCPCB Part #
C2091365
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 125mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS