ESR10EZPF1620
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR10EZPF1620
JLCPCB Part #
C4028809
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS