RB088BM-30FHTL
MFR.Part #
RB088BM-30FHTL
JLCPCB Part #
C6750671
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 10A 30V 3uA@30V 720mV@5A TO-252 Schottky Diodes ROHS