RCS2012J753CS
MFR.Part #
RCS2012J753CS
JLCPCB Part #
C17637014
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS