MCR18ERTF6800
MFR.Part #
MCR18ERTF6800
JLCPCB Part #
C19538129
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS