KTR03EZPJ332
MFR.Part #
KTR03EZPJ332
JLCPCB Part #
C2103153
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 350V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS