KTR03EZPJ335
MFR.Part #
KTR03EZPJ335
JLCPCB Part #
C2102802
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3MΩ 350V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS