KTR18EZPF3010
MFR.Part #
KTR18EZPF3010
JLCPCB Part #
C2086200
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS