KTR03EZPF8203
MFR.Part #
KTR03EZPF8203
JLCPCB Part #
C4194638
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS