AF0603FR-073R92L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0603FR-073R92L
JLCPCB Part #
C5942686
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS