TRR10EZPJ106
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TRR10EZPJ106
JLCPCB Part #
C6290030
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS