ESR25JZPF2204
MFR.Part #
ESR25JZPF2204
JLCPCB Part #
C4131144
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS