KTR18EZPJ560
MFR.Part #
KTR18EZPJ560
JLCPCB Part #
C3933363
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS