TRR18EZPF1471
MFR.Part #
TRR18EZPF1471
JLCPCB Part #
C7402366
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS