ESR10EZPF1582
MFR.Part #
ESR10EZPF1582
JLCPCB Part #
C4260280
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS