MCR01MZPF4020
MFR.Part #
MCR01MZPF4020
JLCPCB Part #
C2845208
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS