LTR50UZPFSR033
MFR.Part #
LTR50UZPFSR033
JLCPCB Part #
C5665607
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 2W 33mΩ Thick Film Resistor ±1% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS