ESR10EZPF37R4
MFR.Part #
ESR10EZPF37R4
JLCPCB Part #
C2107575
Description
-55℃~+155℃ 150V 37.4Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS