LTR50UZPF11R0
MFR.Part #
LTR50UZPF11R0
JLCPCB Part #
C2082786
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS