ERJ-6BQF3R9V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-6BQF3R9V
JLCPCB Part #
C2081856
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 330mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS