KTR10EZPF2943
MFR.Part #
KTR10EZPF2943
JLCPCB Part #
C3978531
Description
-55℃~+155℃ 125mW 294kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS