CRCW0805124KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805124KFKEAHP
JLCPCB Part #
C4213131
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS