ESR10EZPF2400
MFR.Part #
ESR10EZPF2400
JLCPCB Part #
C6946427
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS