KTR25JZPF2703
MFR.Part #
KTR25JZPF2703
JLCPCB Part #
C3935362
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS