KTR18EZPF6192
MFR.Part #
KTR18EZPF6192
JLCPCB Part #
C4133672
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS