ESR03EZPF1503
MFR.Part #
ESR03EZPF1503
JLCPCB Part #
C2090499
Description
-55℃~+155℃ 150V 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS