KTR18EZPF1153
MFR.Part #
KTR18EZPF1153
JLCPCB Part #
C2112986
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS