ESR01MZPJ915
MFR.Part #
ESR01MZPJ915
JLCPCB Part #
C20108816
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS