ESR01MZPJ912
MFR.Part #
ESR01MZPJ912
JLCPCB Part #
C6040130
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS