RN731ETTP1561B25
MFR.Part #
RN731ETTP1561B25
JLCPCB Part #
C4321428
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS