MCR03ERTJ1R1
MFR.Part #
MCR03ERTJ1R1
JLCPCB Part #
C19404059
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 100mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS