BR25H160FVM-2CTR
MFR.Part #
BR25H160FVM-2CTR
JLCPCB Part #
C2062049
Package
MSOP-8-2.8mm
Description
-40℃~+125℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10MHz 16Kbit 2.5V~5.5V 4ms Hardware write protection function、Built-in power-on reset (POR)、Page write protection function、Built-in write enable latch (WEL)、Power-down/Power-up protection circuit SPI MSOP-8-2.8mm EEPROM ROHS