ESR25JZPF4704
MFR.Part #
ESR25JZPF4704
JLCPCB Part #
C4042275
Description
-55℃~+155℃ 4.7MΩ 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS