BR25H020FVM-2CTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BR25H020FVM-2CTR
JLCPCB Part #
C2061467
Package
MSOP-8-2.8mm
Description
-40℃~+125℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10MHz 2.5V~5.5V 2Kbit 4ms Hardware write protection function、Noise suppression function、Software write protection function、Built-in power-on reset (POR)、Page write protection function、Built-in write enable latch (WEL)、Power-down/Power-up protection circuit SPI MSOP-8-2.8mm EEPROM ROHS