BR24G16FVJ-3GTE2
MFR.Part #
BR24G16FVJ-3GTE2
JLCPCB Part #
C2062175
Package
TSSOP-8-3.0mm
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.6V~5.5V 16Kbit 40 Years 400kHz 5ms I2C TSSOP-8-3.0mm EEPROM ROHS