UCR10EVHFSR025
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UCR10EVHFSR025
JLCPCB Part #
C2089857
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 25mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS