RB160MM-90TR
MFR.Part #
RB160MM-90TR
JLCPCB Part #
C253512
Package
SOD-123FL
Description
1 Independent 100uA@90V 1A 30A 730mV@1A 90V SOD-123FL Schottky Diodes ROHS