MMBZ10VALFHT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MMBZ10VALFHT116
JLCPCB Part #
C1974455
Package
SOT-23
Description
1.7A@10/1000us 105pF 10V 14.2V 20nA 24W@10/1000us 6.5V IEC 61000-4-2 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS