BD33GA3MEFJ-LBH2
MFR.Part #
BD33GA3MEFJ-LBH2
JLCPCB Part #
C3748211
Package
HTSOP-J8
Description
-40℃~+105℃ 1 1.2V@(300mA) 1.2mA 14V 3.3V 300mA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HTSOP-J8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS