KTR10EZPF2552
MFR.Part #
KTR10EZPF2552
JLCPCB Part #
C2108617
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.5kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS